• Wpisów:121
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 21:14
  • Licznik odwiedzin:8 062 / 1925 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
I kolejne zdjęcia zostały zaklepane Zaklepywać dalej:
 

 
I oto te dedykacje
Dedyk dla Jesteś boska, jak Violetta :3
Dedykt dla Ven y Canta! ^^^ Przyjdź i zaśpiewaj!
Dedykt dla ... Castillo Violetta ...
I dla Violunia902
I to by było na tyle Jak jeszcze ktoś chce to pisać
Pa<3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Więc od teraz zbieram zamówienia dedyki
Pojawią się wieczorem...piszcie z kim chcecie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Zostały zaklepanych 6 zdjęć...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Chcę wszystkim podziękować za już 100 odwiedzin!! Może dla nie których to mało ale zawsze coś na początek
 

 
Tym razem odpadł Leon...
Kto teraz odpada?
  • awatar Soy Luna™: Pablo
  • awatar Gość: Leon ???? To teraz odpada Lodo . Trudno . Jak Leon odpadł :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Chłopaki zaśpiewali Habla si puedes w wersji rockowej
Którą wersje wolicie?
Originalną:
Rockową:
Piszcie w komach
 

 
Zatopiliście Leóna a uratowaliście Fede
I to już koniec zatapianki
  • awatar Soy Luna™: @Jesteś boska, jak Violetta :3: @Jesteś boska, jak Violetta :3: ja też tak chcr leona ratujemy tomasa zatapiamy
  • awatar Gość: No nw . Ratujemy Leóna . Zatopimy Tomasa . Ochyda :p
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Sory że tak ostatnio mało dodaje na bloga ale nie mam w tygodniu czasu... w weekendy będę dodawać więcej
 

 
W wykreślance odpadała Lara Kto teraz?
 

 
Będę dodawać wpisy o różnych aktorach z Violetty Pierwszy Jorge Kogo Chcecie po nim?
JORGE BLANCO
Pochodzi z Meksyku. Nieźle śpiewa i tańczy. To przydatne umiejętności dla osoby, która zawsze chciała grać w filmach. Teraz jego marzenie spełniło się. Czy Jorge Blanco, gwiazdor serialu "Violetta", jest szczęśliwy?

Chłopak urodził się 19 grudnia 1991 roku w miejscowości Guadaljara w centralnym Meksyku. Miasto to nie jest może znane, ale… jest bardzo duże. Mieszka w nim prawie tyle samo ludzi co w Warszawie. Są liczne kina, szkoły, uniwersytety, piękne zabytki i parki. W szkołach spory nacisk kładzie się na zajęcia wokalne. Dzieciaki po lekcjach - na specjalnych kółkach zainteresowań - mogą uczyć się też tańca i gry aktorskiej.

Jorge oczywiście się na takie zajęcia zapisał. Poza tym spędzał sporo czasu na podwórku. Grał z kumplami w piłkę i bawił się w wojnę. "Chciałem być komandosem", wspomina. Tak naprawdę w dzieciństwie często zmieniał zdanie. Raz marzył o karierze w armii, innym razem chciał być weterynarzem, policjantem, strażakiem, gangsterem czy nawet podróżnikiem. Planował też odwiedzić Europę, do której z Meksyku jest naprawdę daleko.

Długo nie wierzył, że zostanie aktorem. W czasie zajęć aktorskich i wokalnych po prostu dobrze się bawił. Czasami też występował w szkolnych przedstawieniach dla rodziców. Podobał się i zawsze dostawał burzę oklasków. Na tym się jednak kończyło. Parę razy stawił się na jakimś castingu, ale bez większych sukcesów. Aż tu nagle w 2007 roku szesnastoletni Jorge został zauważony przez producentów musicalu High School Musical. Miała to być sceniczna wersja przebojowego filmu Disney Channel. Hit nad hity!

Jorge został wybrany do wąskiego grona kandydatów do zagrania jednej z głównych ról. Chodził na castingi, które były transmitowane w telewizji. Ostatecznie nie wygrał ich, ale jego głos można było usłyszeć na ścieżce dźwiękowej z programu. Mało tego, chłopak dostał niewielką rolę w filmie High School Musical: El Desafio. Pojawił się na wielkim ekranie! Jego wielkie marzenie spełniło się.

Od tej pory było mu już łatwiej. Grał w teatrze, występował w serialach "Highway: Rodando la Aventura" i "Cuando toca la campana", nagrywał też piosenki. Był osobą znaną. Może nie wielką gwiazdą, ale chłopakiem, którego niejedna dziewczyna znała z telewizji. Sławę zdobył dopiero dzięki serialowi "Violetta". "Strasznie się ucieszyłem, kiedy dostałem wiadomość, że w nim wystąpię. Wiedziałem, że to moja życiowa szansa", wspomina Jorge.

I rzeczywiście, dziś aktor znany jest na całym świecie. Wszędzie ma też fanów. No i odwiedził wymarzoną Europę. Przyjechał na nasz kontynent, by promować serial "Violetta". Kto wie, może niedługo odwiedzi też Polskę? Fajnie by było. Jorge ma w naszym kraju wierne fanki, które na pewno ucieszyłyby się z jego wizyty!
 

 
Odpadli Diego i Braco... Kto teraz?
 

 
Postanowiłam zrobić ,, ZATAPIANKE "

Więc kogo ratujemy a kogo topimy?
 

 

Hej

Witam wszystkich na blogu poświęconym mojej ulubionej parze Naxi♥ ♥